Co takiego ma w sobie twórczość Remigiusza Mroza, że prawie zawsze jego książki są hitami

Remigiusz Mróz to w ostatnich latach jeden z poczytniejszych polskich autorów. Uwielbiam czytać jego kryminały i thrillery, gdyż są one po prostu dobre. Miałam okazję przeczytać wiele jego powieści, ale szczególnie do gustu przypadł mi “Behawiorysta książka dostępna w księgarni internetowej. Muszę przyznać, że czytałam tę powieść dwukrotnie i za każdym razem odnajdywałam dla siebie coraz to nowsze wątki. Jeśli szukacie dla siebie lekkiej i przyjemnej, a do tego bardzo ciekawej książki, to na pewno nie będziecie żałować tego wyboru. 

 Czy to kolejny bestseller Mroza? 

Głównym bohaterem powieści jest Gerard Edling, który jest byłym prokuratorem. Mężczyzna jakiś czas temu został dyscyplinarnie zwolniony z pracy, a obecnie zajmuje się kinezyką. Podczas pracy w policji był znany z tego, że potrafił rozwiązać niemal każdą sprawę. Gerard po raz kolejny będzie potrzebny. Okazuje się bowiem, że zamachowiec napadł na przedszkole, a jako zakładników wziął dzieci. Co więcej, to wszystko, co dzieje się w przedszkolu jest nadawane na żywo w Internecie. Tylko nasz główny bohater może tutaj pomóc. Czy to mu się uda? Jak poradzi sobie z nieprzewidywalnym porywaczem? Czy dzieci zostaną uratowane? Nie chcę zdradzać dalszych szczegółów dotyczących fabuły, dlatego zachęcam każdego do sięgnięcia po książkę. Naprawdę warto. 

Thriller psychologiczny czy kryminał? 

Jeśli decydujesz się sięgnąć po książkę tego autora, to niemal zawsze masz pewność, że się nie zawiedziesz. Jego książki mają w sobie to coś, co sprawia, że czytelnik nie jest w stanie oderwać się od lektury nawet na moment. Każdą jego książkę czyta się naprawdę szybko, zawsze wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu do ostatniej. Dokładnie tak samo było w przypadku tej pozycji. Bohaterowie zostali wykreowani bardzo dokładnie, z dbałością niemal o każdy szczegół. Fabuła była świetnie wymyślona, było w niej pełno niespodzianek, tajemnic czy intryg. Jeśli więc macie ochotę poczytać naprawdę niezłą historię, to ta powieść z pewnością będzie dla Was. Szczerze polecam i zachęcam do czytania Remigiusza Mroza.